Rudolf Kudrnáček

  • Rudolf Kudrnáček

    Zelený obelisk

    Položka č.: 281650

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33

    akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Rudolf Kudrnáček

    Hory

    Položka č.: 281651

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34

    akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

  • Rudolf Kudrnáček

    Bodyguard

    Položka č.: 281652

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35

    akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)