J. Raisinger

  • J. Raisinger

    Makové pole

    Položka č.: 230

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:49

    olej, plátno, 42,5 x 70 cm, sign. PD J. Raisinger, rám, poničeno

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)