• Lorenc

    Chalupa v horách

    Položka č.: 264955

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:58

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)