Jiří Šalamoun

(1935-2002)

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2002)

    Únos

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 1984, 67,5 x 42,5 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 84, rám, č. 69/75, Vystudoval grafickou speciálku na AVU u V. Silovského a V. Pukla. Dále také studoval v Lipsku na Vysoké škole grafiky a knižního umění u A. Kapra a G. K. Müllera. Na VŠUP pak sám vedl ateliér ilustrace a grafiky. Ve své tvor…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)

    Odhadní cena: 32 000 - 40 000 CZK