Martin Velíšek

(1963)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:28

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 6/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Borec v Litokrajině 1

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:29

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ponorka

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:03

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, DU MVelíšek 2018, č. 73/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)