Martin Velíšek
(1963)
Ježíšek Fritz
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:28
litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 6/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Martin Velíšek
(1963)
Borec v Litokrajině 1
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 18:29
litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 26/30, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Martin Velíšek
(1963)
Ponorka
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 15. 04. 2024 20:03
litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, DU MVelíšek 2018, č. 73/90, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)