Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy.
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou stylizov…
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 281422Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)