Zdeněk Seydl
(1916-1978)
The best teacher
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:20
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)