Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Položka č.: 190303

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:35

    litografie, 1988, 30 x 42,8 cm, sign. LD P. Lisý 88, autorský tisk, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)