Georges Braque

(1882-1963)

  • Georges Braque

    (1882-1963)

    Nu Aux Feuilles

    Položka č.: 277566

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:46

    litografie na papíře Richard de Bas, 1928/1957, 46 x 36 cm, značeno PD na kameni, z Escape portfolio, printed by limprimier Union a Paris, zahnědlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)