Otakar Kubín (Coubine)

(1883-1969)

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Mont Ventoux

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tužka, papír, 22,3 x 32 cm, sign. PD Coubine, přiložen dopis panu Dr. Prokopu Tomanovi, vzadu přípis: stejný motiv v oleji vystaven v Kabinetu umění, Brno, 1956, pod číslem 15, významný český autor, který po studiích na AVU dlouhodobě pobýval ve Francii. Byl členem skupiny Osma a také představitel t…

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Odhadní cena: 10 000 - 12 000 CZK

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Orfeus v krajině

    Položka č.: 229

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    suchá jehla, 1922, 25 x 34,5 cm, sign. PD O. Coubine, č. 3/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesln…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Švadlena

    Položka č.: 228

    suchá jehla, 1922, 23, 7 x 10,3 cm, sign. PD Coubine, č. 12/30, významný představitel české i francouzské meziválečné klasicizující malby, který proslul svými překrásnými, klasicistně pojatými krajinami, ale i portrétní tvorbou. Typická práce s charakteristickým rukopisem dokládajícím autorův řemesl…

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 281347

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:12

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)