Josef Váňa

(1911-1997)

Naivní malíř, který spolupracoval s J. Kábrtem na animovaném filmu Divoká planeta

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Řeka

    Položka č.: 264549

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:48

    litografie, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa, autorský tisk, pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Řeka

    Položka č.: 247082

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:49

    litografie, 1988, 44 x 60,5 cm, sign. PD Váňa 88, autorský tisk

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Na vesnici

    Položka č.: 124236

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:50

    litografie, 1989, 44 x 33 cm, sign. PD Váňa 89, autorský tisk, v levém dolním rohu mírně pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)