-
Mario Stretti
(1910-1960)
Přístav v Benátkách
Položka č.: 225948Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:36
lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Pět leptů
Položka č.: 228644Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:38
5x lept, vše signováno, vydal Arthur Novák, Praha 1918, Ex. 32/65, volné listy v kartonových deskách, desky lehce poškozené, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika II.
Položka č.: 228647Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:40
10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 228648Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:42
10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mario Stretti
(1910-1960)
Na jevišti
Položka č.: 230226Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:44
lept, 24,8 x 31,2 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Přístavní jeřáb u Notre Dame
Položka č.: 239630Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:46
akvatinta, 37,2 x 32,6 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Wien
Položka č.: 257925Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:48
12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Trosky
Položka č.: 258702Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:50
lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na sv. Vít a Daliborku
Položka č.: 258703Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:52
lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
Položka č.: 258704Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:54
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Portál Corte Nuova
Položka č.: 258705Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:56
akvatinta, 34 x 28 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Stavba mostu přes Seinu
Položka č.: 258707Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:58
akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Nábřeží u Notre Dame s dělníkem
Položka č.: 258709Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:00
akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Kytice
Položka č.: 178844Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:02
mědirytina, 1968, 44 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Švengsbír 68, autorský tisk, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anton Boudar
(1947)
Červená kompozice
Položka č.: 263809Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:04
kombinovaná technika, sololit, 2000, 65 x 50 cm, sign. PD Anton Boudar, rám, vzadu popsáno, razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Jaroslav Durych: Panenky - Setkání
Položka č.: 265864Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:06
světlotisk, 38 x 21,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Jaroslav Durych: Panenky - Pod okny
Položka č.: 265865Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:08
světlotisk, 44 x 25 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na V…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Jaroslav Durych: Panenky - Pohádka
Položka č.: 265866Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:10
světlotisk, 28 x 21 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na V…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Jaroslav Durych: Panenky - Pasačka
Položka č.: 265867Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:12
světlotisk, 37,5 x 21,5 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství …
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šíma
(1891-1971)
Jaroslav Durych: Panenky - Ukolébavka
Položka č.: 265868Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:14
světlotisk, 37,5 x 21 cm, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, prof. V. Bukovace a J. Preislera na AVU tamtéž, studium stavebního inženýrství na…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Klečící akt
Položka č.: 265967Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:16
tužka, papír, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt v šátku
Položka č.: 265968Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:18
tužka, papír, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Štika
(1906-1940)
Sedící akt
Položka č.: 265969Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:20
tužka, papír, 44 x 31 cm, monogr. PD JŠ, rám, drobné skvrny na papíře, místy poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Sv. Salvator
Položka č.: 265987Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:22
kolorovaná suchá jehla, 1986, 15,7 x 12,7 cm, sign. PD Karel Chaba 86, pasparta, č. 4/32, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Chaba
(1925-2009)
Židovský hřbitov
Položka č.: 265988Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:24
kolorovaná suchá jehla, 1989, 16,7 x 12,2 cm, sign. PD Karel Chaba 89, pasparta, č. 8/30, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Vošický
(1939)
Putifarova žena
Položka č.: 266090Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:26
akryl, lak, papír, 45 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Mešita v Bosně
Položka č.: 267246Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:28
tuš, papír, 1933, 23 x 29 cm, monogr. PD LZ 33, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Zítek
(1886-1935)
Zvičina
Položka č.: 267247Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:30
tužka, papír, 18 x 25 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Anna Macková
(1887-1969)
Exlibris Ing. Eva Eug. Klicmanová
Položka č.: 267729Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:32
dřevoryt, 1928, 6,2 x 6,2 cm, sign. PD A. Macková 1928, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Zrzavý
(1890-1977)
K.H.Mácha - Máj
Položka č.: 267970Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:34
6x světlotisk, soubor světlotiskových ilustrací J. Zrzavého K Máchovu máji, vydalo Aventinum u příležitosti výstavy Aventinská mansarda - Otakar Štorch - Marien a výtvarné umění, Národní galerie, Praha 1990, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dí…
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO