• Petr Fiala

    (1969)

    Slon

    Položka č.: 280390

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:34

    litografie, 2009, 24,5 x 17 cm, sign. PD Fiala 2009, a.t., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 280396

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:36

    litografie, 32,5 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Josef Liesler

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 280400

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:38

    litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, papír místy pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Zuzana Oberthorová

    Basista

    Položka č.: 280403

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:40

    litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Jarmila Lorencová

    Letní květiny ve váze

    Položka č.: 281218

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:42

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34,5 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Jarmila Lorencová

    Fialová kytice

    Položka č.: 281219

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:44

    akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám, antiqari.at Radhošťská

  • A. Václav Mašek

    Živá řemesla (návrh obálky a 4 ilustrací)

    Položka č.: 281484

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:46

    5 x akvarel, tempera, tužka, papír, cca 24 x 52 cm, zašlý papír, na některých listech místy flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Zdena Fibichová

    (1933-1991)

    Dům

    Položka č.: 281485

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:48

    pastel, papír, 1989, 22,5 x 17 cm, sign. PD Zdena Fibichová, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze, žákyně prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, členka skupiny Trasa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Trable s žebříkem

    Položka č.: 281486

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:50

    tuš, tužka, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. LD, sign. PD Evžen Seyček, dole text: No jo, jako střihač ses ve filmu proslavil, ale na tohle jsi levej..., horní rohy mírně ohnuté, místy fleky od tuše a stopy po bělobě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Eva Jandejsková

    Modrá hlava

    Položka č.: 281487

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:52

    keramika, 20,5 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Eva Jandejsková

    Dívka s andělem

    Položka č.: 281488

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:54

    keramika, 36,7 x 36,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Mísa na ovoce

    Položka č.: 281489

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:56

    fajáns, 34 x 34 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Mimo

    Položka č.: 281490

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:58

    suchá jehla, 1994, 65 x 50 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 94, č. 1/40, pravý dolní roh politý, od levého dolního k levému hornímu okraji zažloutlý a ohmataný papír, při horním okraji otisku desky podélná šmouha, antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Markéta Králová

    Obzory

    Položka č.: 281491

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:00

    suchá jehla, akvatinta, 2006, 79 x 39,5 cm, sign. PD M. Králová 09, č. 6/20, při horním okraji na dvou místech lehounce natržený a ohnutý papír, při levém okraji ve dvou místech šmouha, okraje mírně ohmatané, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

  • Bok

    Jaro na Bronmaru (zelená varianta)

    Položka č.: 281492

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:02

    dřevoryt, 11,3 x 16,2 cm, sign. PD, LD Jaro na Bronmaru., papír na okrajích lehce zvlněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bok

    Dobrošov u Náchoda

    Položka č.: 281493

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:04

    dřevoryt, 11,2 x 22 cm, sign. PD Bok, papír v jedné třetině diagonálně přeložen a pod přeložením ve spodní části ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Frank Brangwyn

    (1867-1956)

    Kostel sv. Mikuláše, Diksmuide

    Položka č.: 281494

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 22:06

    lept, 1908, 54,6 x 64,8 cm, papír zašlý a zahnědlý s četnými skvrnkami, v jednom místě cca 8 cm natržený, s ohnutými rohy, v polovině ohnutý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 254758

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 255185

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 255327

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Alois Moravec

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Martinek

    Statek v zimě

    Položka č.: 269980

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10

  • J. Krupka

    Jihlava

    Položka č.: 269981

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Orchidej

    Položka č.: 273770

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 273777

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Tulipány

    Položka č.: 273800

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Lilie

    Položka č.: 273801

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Položka č.: 273802

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    V parku

    Položka č.: 273803

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24