• Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Pastvina s ovcemi

    Položka č.: 251688

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:30

    tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Lebka s péry

    Položka č.: 254575

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:32

    lept, akvatinta, 19,8 x 13,2 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Khunová

    (1946)

    Kostlivcova ruka s ptáčkem

    Položka č.: 254576

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:34

    lept, 19,7 x 13,1 cm, sign. PD Anna Khunová, rám, č. 32/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Kašpárek s čertíkem

    Položka č.: 254577

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:36

    linoryt, 9,2 x 10,5 cm, sign. PD Cinybulk, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Hejna

    (1921-2011)

    Saint Malo

    Položka č.: 254585

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:38

    litografie, 10 x 14 cm, sign. LD Jiří Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Novotný

    Zátiší s vánočkou

    Položka č.: 254587

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:40

    dřevoryt, 1977, 14,5 x 10 cm, sign. PD Stanislav Novotný, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Dvojice

    Položka č.: 254593

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:42

    litografie, 24,5 x 17,2 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 52/80, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Ruka

    Položka č.: 254595

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:44

    lept, 1986, 19,7 x 12,8 cm, sign. DU Vl. Tesař 86, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Rozzuření manželé

    Položka č.: 254596

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:46

    litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Svlékající se akt

    Položka č.: 254599

    Vyvolávací cena: 620 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:48

    lept, 1978, 22 x 17,1 cm, sign. PD nečitelně, rám, č. 52/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 620 CZK (26 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 254619

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:50

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 3/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Vychodilová

    (1949)

    Hlava ženy se zrcadlem a rukou

    Položka č.: 255402

    Vyvolávací cena: 390 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:52

    lept, 1985, 12 x 8,5 cm, sign. PD Olga Vychodilová 85, rám, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 390 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Usínání

    Položka č.: 255403

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:54

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Prosba

    Položka č.: 255404

    Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:56

    lept, 23,5 x 16,5 cm, sign. DU Eva Bednářová, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 490 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zuzana Skalníková

    (1949)

    Strom s konvalinkami

    Položka č.: 255408

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 14:58

    olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Postavy duchů - mnichů

    Položka č.: 262346

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:00

    ofset, 19 x 13 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Uiberlay

    (1921-1991)

    Kříž

    Položka č.: 262348

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:02

    lept, 1978, 19,8 x 14,7 cm, sign. PD Jaroslav Uiberlay 1978, rám, č. 52/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Jaroslav ze Šternberka

    Položka č.: 262360

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:04

    suchá jehla, 12 x 7,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 43/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Milenci

    Položka č.: 262362

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:06

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262364

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:08

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 4/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Hlava dívky se zvonky

    Položka č.: 262365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:10

    suchá jehla, 7,5 x 11,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Busta

    Položka č.: 262367

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:12

    dřevoryt, 10,6 x 7,6 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 35/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie tří dráčků na keramiku

    Položka č.: 263103

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:14

    tužka, papír, 2,5 x 7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie ještěra na keramiku

    Položka č.: 263104

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:16

    tužka, papír, 3,5 x 4 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Studie dráčka na keramiku

    Položka č.: 263105

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:18

    tužka, papír, 3,3 x 3,7 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Hlava španěla

    Položka č.: 263106

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:20

    tužka, papír, 6 x 4 cm, monogr. PD J.Z., rám, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Zrcadlení

    Položka č.: 263115

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:22

    tempera, běloba, papír, 1984, 66 x 44 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Atomový věk

    Položka č.: 263393

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:24

    tisk, serigrafie, 52,5 x 35 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 19/25, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    2 poháry

    Položka č.: 267244

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:26

    suchá jehla, 11,9 x 7,4 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 2/50, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Zrzavý

    (1890-1977)

    Maska

    Položka č.: 268595

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:28

    ocelorytina, 7,5 x 5,2 cm, DU značeno v desce J.Z., rám, č. 34/100, podle kresby Jana Zrzavého ocelorytinu provedl Jos. Herčík, Antikvariát Ostrovní, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besed…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook