• Luis Icart

    (1888-1950)

    Dáma s kožichem

    Položka č.: 281376

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:41

    lept, 41,5 x 29,5 cm, sign. PD Luis Icart, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Anděl s mečem

    Položka č.: 281377

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:42

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 119, str. 153

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Mojžíš

    Položka č.: 281378

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:43

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 124, str. 155

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Prorok Daniel v jámě lvové

    Položka č.: 281379

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:44

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 142, str. 159

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Niki de Saint Phalle

    (1930-2002)

    Monster

    Položka č.: 281380

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45

    litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tom of Finland

    (1920-1991)

    Hasič

    Položka č.: 281381

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:46

    serigrafie, 45 x 30,5 cm, sign. PD Tom, rám, č. 140/190

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec: Zpěv 2: Loď duší

    Položka č.: 281382

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:47

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, rám, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Torsos

    Položka č.: 281383

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:48

    plakát, 150,5 x 101 cm, sign. DU Andy Warhol, rám

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol (after)

    (1928-1987)

    Kimiko

    Položka č.: 281384

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:49

    serigrafie na papíře Stonehenge, 1981, 91,6 x 91,6 cm, nesignovaný tisk mimo edici, PD slepotiskové razítko tiskařské dílny, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andy Warhol (after)

    Superman

    Položka č.: 281385

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:50

    serigrafie, 1981, 96,5 x 96,5 cm, rám, vzadu razítko ve výřezu Andy Warhol 1981, publisher Ronald Feldman, Fine arts, Nex York, přiložen certifikát pravosti C&P Fine Arts

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Zdechovice I.

    Položka č.: 281386

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:51

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1955, 18,5 x 21 cm, sign. PD Chadima, pasparta, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 281387

    Vyvolávací cena: 12.800 CZK (534 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:52

    tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.800 CZK (534 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281388

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:53

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium …

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Frotáž

    Položka č.: 281389

    Vyvolávací cena: 135.000 CZK (5.625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:54

    frotáž, 1942, 36,5 x 47 cm, sign. PD istler 42, rám, vzadu popsáno Ludvíkem Kunderou, tato práce představuje vzácnou ukázku z počátku autorovy tvorby, kdy umělec zpracovával podněty z tvorby Joana Miró i Paula Klee a pokoušel se nalézt vlastní výraz i prostřednictvím experimentu. Vzácnost díla podtr…

    Aktuální cena: 135.000 CZK (5.625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kafka

    (1896-1973)

    Principál

    Položka č.: 281390

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:55

    akvarel, kombinovaná technika, karton, 1960, 46,5 x 25 cm, sign. PD Kafka, rám, soukromý žák prof. M. Boháče a Kuttmanna

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Bez názvu

    Položka č.: 281391

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:56

    lept, 34,5 x 22 cm, sign. PD Konůpek, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helmut Skarbina

    (1888-1945)

    Hudebníci

    Položka č.: 281392

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:57

    litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaro Procházka

    (1886-1949)

    Trhy

    Položka č.: 281393

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:58

    litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jaro Procházka, žák prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V.

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Shakespeare

    Položka č.: 281394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:59

    lept, 1974, 26,8 x 15,5 cm, sign. PD Karel Demel 74, pasparta, 42/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Rozhovor

    Položka č.: 281395

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:00

    lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Kolotoč II

    Položka č.: 281396

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:01

    litografie, 2008, 66 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, č. 69/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    My oni (Souboj)

    Položka č.: 281397

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02

    litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Portrét ve vlámském klobouku

    Položka č.: 281398

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03

    litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Madame

    Položka č.: 281399

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:04

    litografie, 2005, 27 x 37,5 cm, sign. PD Marina Richter 2005, č. 47/95, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Zapomenuté vánoce

    Položka č.: 281400

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:05

    litografie, 1999, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Marina Richter 1999, č. 16/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Loď bláznů - Hommage a H. Bosch

    Položka č.: 281401

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:06

    litografie, 1995, 48,5 x 39,5 cm, sign. PD Marina Richter 95, č. 18/50, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    Macbeth

    Položka č.: 281402

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:07

    lept, 39,5 x 27,5 cm, sign. DU Marina Richter, č. 52/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Vzpomínky na Toledo

    Položka č.: 281403

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:08

    litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU K Beneš 95, č. 60/70, rožky nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Konec masopustu

    Položka č.: 281404

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:09

    litografie, 1992, 64,5 x 48,5 cm, sign. DU K Beneš 92, č. 67/70, v horní části mimo tisk natrženo, rožky mírně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Tanečnice

    Položka č.: 281405

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:10

    lept, 1969, 38 x 53 cm, sign. PD Ctirad 69, vzadu razítko Čfvu, lehce srolováno, mimo tisk skvrny, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook