• Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce

    Položka č.: 233603

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:57

    akvarel, tuš, papír, 1979, 14 x 24 cm, sign. PD Salajka J. 79, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Útok na brankáře

    Položka č.: 233605

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:58

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 9 a 5

    Položka č.: 233606

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 14:59

    akvarel, tuš, papír, 1978, 14 x 24 cm, sign. DU Salajka 78, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Na střídačce 8 a 15

    Položka č.: 233607

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:00

    akvarel, tuš, papír, 12 x 26 cm, sign. DU Salajka, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejová bitva

    Položka č.: 233608

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:01

    vyškrabávaná tuš, 28 x 33 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Švédové inkasují

    Položka č.: 233609

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:02

    vyškrabávaná tuš, 26,5 x 38,5 cm, sign. LD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Horko před brankou

    Položka č.: 233614

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:03

    linoryt, 27 x 46 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Střelec

    Položka č.: 233624

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:04

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Dóm sv. Štěpána ve Vídni

    Položka č.: 236243

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:05

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boxer

    Položka č.: 236407

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:06

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Cyklista

    Položka č.: 236408

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:07

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Závodní dvojskif

    Položka č.: 236409

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:08

    olej, plátno, 34 x 70 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Atlet

    Položka č.: 236410

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:09

    olej, plátno, 34 x 60 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Boj o míč

    Položka č.: 236411

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:10

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Rohový kop

    Položka č.: 236412

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:11

    olej, plátno, 50 x 69 cm, sign. PD Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Tandem

    Položka č.: 236413

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:12

    olej, plátno, 42 x 55 cm, sign. DU Salajka J., rám, Antikvariát Ostrovní

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Vize ženy

    Položka č.: 236425

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:13

    tisk, akvarel, tuš, papír, 1998, 37 x 27 cm, sign. LD Vladimír Hadomský 1998, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Hadomský

    (1938-2015)

    Karnevalová psychovize

    Položka č.: 236430

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:14

    tisk, akvarel, tuš, papír, 2000, 55 x 38 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 2000, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Staropražské střechy

    Položka č.: 236442

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:15

    dřevoryt, 1922, 24,6 x 32,6 cm, sign. PD Vik, LD značeno na štočku VK - 22, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen České akademi…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Jiroudek

    (1914-1991)

    Položka č.: 238846

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:16

    litografie, 1979, 30,2 x 45,3 cm, sign. PD Jiroudek 79, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    Položka č.: 239662

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:17

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Portrét

    Položka č.: 240907

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:18

    litografie, 36,7 x 25,4 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - Poprsí dívky

    Položka č.: 240919

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:19

    kombinovaná technika, 61,5 x 41,5 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - Kuba 58 (Strom)

    Položka č.: 240920

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:20

    kombinovaná technika, 84 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - Kuba 58 (Příběhy z posledních dnů Batistovy vlády)

    Položka č.: 240921

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:21

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Položka č.: 240922

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:22

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Položka č.: 240923

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:23

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Grafičanka

    Položka č.: 240929

    Vyvolávací cena: 35 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:24

    plakát, 47,5 x 64,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35 CZK (2 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Útěk

    Položka č.: 240930

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:25

    serigrafie, 1978, 53,3 x 37,2 cm, sign. DU Hořánek 78, č. 16/32, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Běs

    Položka č.: 240931

    Plánované ukončení: 19. 01. 2021 15:26

    serigrafie, 1981, 51,6 x 40,5 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 13/29, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)