• Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 258202

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00

    litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 258201

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01

    litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Dívka II.

    Položka č.: 202683

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:02

    lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Motiv z Karlova mostu

    Položka č.: 270595

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:03

    lept, suchá jehla, 38,8 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová, 32/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Z Belvederu

    Položka č.: 270594

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:04

    lept, suchá jehla, 1994, 39 x 39,3 cm, sign. PD Alena Laufrová 94, 15/80, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Laufrová

    (1952)

    Okna

    Položka č.: 270593

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:05

    lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumila Letochová

    Zatmění slunce

    Položka č.: 257056

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06

    litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    Lincoln Center

    Položka č.: 281822

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:07

    tisk, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Lokvenc

    (1930)

    Milenci

    Položka č.: 268336

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:08

    litografie, 34 x 21 cm, sign. PN Lokvenc 77, pasparta, č. 58/170, Antikvariát Dlážděná, žák V. Sychry a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Major

    (1943)

    Hommage á V + W

    Položka č.: 281806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:09

    lept, 2002, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Major 2002, rám, č. 98/200, nahoře značeno slepotiskovým razítkem Hommage á V + W a dole Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Nábřeží bukinistů v Paříži

    Položka č.: 281813

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:10

    litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    U rybníka

    Položka č.: 269990

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:11

    litografie, 27 x 49 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hroznýš (Žan-še)

    Položka č.: 217766

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:12

    monotyp, ruční papír, 19,5 x 31 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jelen (Šan-ma)

    Položka č.: 217765

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:13

    monotyp, ruční papír, 19,5 x 32 cm, otisk basreliéfu bronzové dynastické urny, Hue (Vietnam, chrám The Mieu)

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Hlášení El Grecovi (Pocta Nikosovi Kazantzakisovi)

    Položka č.: 280037

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:14

    kombinovaná grafická technika, papír, 1982, 33 x 23,5 cm, sign. PD K. Ondreička 82, rám, dole popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Paták

    Smrk

    Položka č.: 280969

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:15

    litografie, 1953, 21 x 16 cm, sign. PD Paták K., pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Peca

    (1952)

    Fontána

    Položka č.: 281817

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:16

    litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Učitel národů

    Položka č.: 250678

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17

    litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Puchnarová

    (1938)

    R. Tagore - Gitandjali II.

    Položka č.: 264013

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18

    litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dívčí akt

    Položka č.: 281805

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20

    litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Straková

    Figurky

    Položka č.: 257057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21

    litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Škoda

    (1925)

    Děvčátko s košíkem

    Položka č.: 251003

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:22

    suchá jehla, 1954, 15,5 x 24,5 cm, sign. LD F. Škoda 1954, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Sokola na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Brána

    Položka č.: 247490

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:23

    litografie, 2008, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2008, 28/40, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Kmen

    Položka č.: 247489

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:24

    litografie, 2008, 43 x 33 cm, sign. PD J. Tichý 2008, 11079, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Ladění

    Položka č.: 247488

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:25

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. PD Jan Tichý 2004, 11202, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Pastička

    Položka č.: 247487

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:26

    litografie, 2000, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Jan Tichý 2000, 11263, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Kompozice

    Položka č.: 246654

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:27

    akryl, papír, 1990, 90 x 66 cm, sign. PD J. Tichý 90, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Bez názvu

    Položka č.: 189232

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:28

    akryl, papír, 2006, 66,3 x 90,5 cm, sign. PD J. Tichý 2006, při pravém okraji mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Tichý

    (1962)

    Počítačová žena

    Položka č.: 186139

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:29

    akryl, papír, 1992, 80 x 62 cm, sign. PD J. Tichý 92, na zadní straně popsáno autorem, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    Položka č.: 139907

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:30

    litografie, 1982, 25,2 x 20,5 cm, sign. PD K. Toman, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook