Štramberk s Trúbou

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29

    akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Srnčí v lese

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:12

    olej, dřevo, 52 x 45,5 cm, rám

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Hrad s krajinou

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:58

    litografie, 34,5 x 52 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)