Kouřim
Položka č.: 174Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:53
olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Krajina z lesa
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:48
olej, plátno, 37 x 47 cm, rám
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:55
akvarel, papír, 1945, 21 x 29 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zimnní krajina s vodní hladinou
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:56
akvarel, papír, 21 x 29 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Pole s panáky obilí
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:59
olej, lepenka, 31 x 34 cm, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Z lesa
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:05
tempera, lepenka, 44 x 37 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
U moře
Položka č.: 257Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:16
olej, plátno, 25 x 47 cm, rám, místy odpadlá malba
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Českomoravská vysočina
Položka č.: 285Vyvolávací cena: 1.650 CZK (69 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:44
akvarel, papír, 1934, 28 x 41 cm, sign. PD
Aktuální cena: 1.650 CZK (69 €)
Chalupa
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:57
olej, dřevěná deska, 77 x 96 cm, sign. PD, rám, poškozeno
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Pasáček
Položka č.: 280079Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)