• Václav Fiala

    (1891-1968)

    Cirkus Variete

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    barevná litografie, 31 x 44,5 cm, sign. PD V. Fiala , zažloutlý papír, při okraji mimo tisk několikrát natržený papír, při spodním okraji mimo tisk zahnědlá šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Cirque Fanni

    Položka č.: 303

    barevná litografie, 31 x 40 cm, sign. PD V. Fiala , papírová pasparta, č. 23/40, vzadu razítko: Sbírka grafiky Frant. Vostřela, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • O. Kaufmann

    Notre-Dame

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvatinta, 17,1 x 15 cm, sign. PD OKaufmann, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)