• Veronika Valdová

    (1975)

    Lipka (z cyklu Stromy)

    Položka č.: 270601

    Vyvolávací cena: 380 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:40

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Vrba (z cyklu Stromy)

    Položka č.: 270600

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:41

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Dub (z cyklu Stromy)

    Položka č.: 270599

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:42

    Aktuální cena: 380 CZK (16 €)

  • Claes Janszoon Visscher

    (1587-1652)

    Mapa Paříže

    Položka č.: 277080

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:43

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vilma Vrbová-Kotrbová

    (1905-1993)

    Děvčátko

    Položka č.: 280954

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:44

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    U stanice Vranduk

    Položka č.: 239063

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:02

    akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    Položka č.: 242412

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Kaliště

    Položka č.: 249521

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:08

    litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jana Reinerová

    Třeboň

    Položka č.: 255415

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Jana Reinerová

    Ještěd

    Položka č.: 255416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Pavel Kopp

    Palermo - rybí trh

    Položka č.: 257030

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14

    fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé …

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 259921

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Stvůra

    Položka č.: 260214

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18

    lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Otakar Procházka

    Střechy

    Položka č.: 260216

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20

    dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 262130

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22

    suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 262131

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24

    serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Komárek

    Tři čepice

    Položka č.: 262312

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:26

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    Položka č.: 262685

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Hrubý

    Zkroucený strom

    Položka č.: 262686

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30

    dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    Položka č.: 262687

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    Položka č.: 263490

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:34

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Danihelka

    U sádku

    Položka č.: 263698

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:36

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • František Vít Blažek

    Zátiší s citrony

    Položka č.: 263700

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:38

    olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Kateřina Bártová

    Les v zimě

    Položka č.: 263705

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:40

    tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 264015

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:42

    litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Pat Gangnon

    Klauni

    Položka č.: 264244

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:44

    2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 264364

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Strom

    Položka č.: 264692

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 264695

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:50

    lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený , antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)