• Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Manželé

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: My dva, Marie, se shodneme už jen v kritice Evropské unie!., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Před trafikou

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,2 x 29,5 cm, sign. PD Renčín, dole text: Lidová moudrost říká - je máj, vyženeme kozy v háj. Pornočasopisy jsou čilejší. Ty je tam vyhánějí celý rok., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Přiletěj češi

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: Přiletěj češi. To je správné. Banánové republiky si mají předávat zkušenosti., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    V laboratoři

    Položka č.: 189

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 23 x 30,5 cm, dole text: My jsme vlastně taková laboratoř Evropy. Tady se zkoumá co to udělá, když se husitská krev smíchá s pivem., Antikvariát Dlážděná, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Wholpin Bay Store

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 1996, 34 x 53 cm, sign. DU Tomáš Bím 1996, č. 52/70, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Jiří Anderle

    (1936)

    Kráska v ohrožení

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    měkký kryt, suchá jehla, 15 x 20 cm, sign. DU Anderle, č. 4/70, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor malba a grafik…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Rainer Maria Rilke

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    litografie, 1986, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 34/90, PD věnování. Vladimír Suchánek (1933–2021) byl český malíř, grafik, ilustrátor a scénograf. Studoval u profesorů C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU. Byl členem a předsedou SČUG Hollar a…

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 9 000 - 14 000 CZK

  • Ladislav Šaloun

    (1870-1946)

    Stojící půlakt

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    pálená sochařská hlína, v. 43 cm, značeno Šaloun, dílo významného českého sochaře období secese, naturalismu a realismu, jednoho ze zakladatelů českého moderního sochařství. Studoval soukromě u Tomáše Seidana a Bohuslava Schnircha. Ovlivněn dílem J. V. Myslbeka i A. Rodina. Členem SVU Mánes a Jednot…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 10 000 - 15 000 CZK

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Pozdrav z Litoměřic

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 15:00

    tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 8 000 - 12 000 CZK

Instagram

Facebook