-
Emil Schovánek
(1885-1947)
Žně ve Svratce
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09
olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13
olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Adolf Heller
(1887-1952)
Mečíky
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34
olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51
olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Hégr
(1891-1968)
Chalupa
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:20
olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Žně
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14
olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Beskydy
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24
olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otto Martinovský
(1928)
Cesta u lesa
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23
olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17
běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kamil Ženatá
(1953)
Ledové stromy
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16
kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Lázně Bělohrad (dříve)
Položka č.: 67Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06
olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Jiří Kamenický
(1910-1981)
Žně
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00
olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luděk Pešek
Kostel sv. Jakuba
Položka č.: 46Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45
olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Procházka
Praha v zimě
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Ferdinand Tásler
(1919-1996)
Zimni krajina
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17
olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12
olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu
-
Václav Stein
(1888-?)
Žně
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10
olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Kupka
(1905-1971)
Hospodářský vývoj
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08
olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Vlček
Na pláži
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:48
lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Nový
(1885-?)
Hong-Kong
Položka č.: 278Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:37
akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Moravec
(1903)
U rybníčka v Třemblatech
Položka č.: 316Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15
olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Kopka
(1905-?)
Bouzov
Položka č.: 165Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44
intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pašek
(1891-1960)
Duby
Položka č.: 292Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:51
olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Holeček
Hradčany
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:13
olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)
Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Rektor
(1877-1953)
Novoměstská ulice
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51
olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám, žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Orlické hory
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludvík Dobeš
(1914-1979)
Krajina
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29
olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kompozice
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15
litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO