• Emil Schovánek

    (1885-1947)

    Žně ve Svratce

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:09

    olej, plátno, lepenka, 1938, 39 x 49,5 cm, sign. PD E. Schovánek 38, rám, vzau ve výřezu popis, žák prof. V. Bukovace a V. Hynaise na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:13

    olej, dřevo, 1936, 54 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka 1936, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Adolf Heller

    (1887-1952)

    Mečíky

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34

    olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Krajina

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (113 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:51

    olej, plátno, lepenka, 52 x 65,5 cm, sign. PD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Hégr

    (1891-1968)

    Chalupa

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 2.650 CZK (111 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:20

    olej, plátno, 20 x 29 cm, sign LD M. Hégr, rám, studium u prof. Knirra v Mnichově, žák prof. Becker-Gundahla na mnichovské malířské akademii, žák prof. Preislera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.650 CZK (111 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Žně

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:14

    olej, plátno, 80 x 109 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Beskydy

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:24

    olej, sololit, 32 x 46 cm, sign. LD O. Martinovský

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otto Martinovský

    (1928)

    Cesta u lesa

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:23

    olej, sololit, 31 x 45,5 cm, sign. PD O. Martinovský, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:17

    běloba, kombinovaná technika, karton, 1992, 70 x 100 cm, sign. DU Hlaváček 92

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Ženatá

    (1953)

    Ledové stromy

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:16

    kombinovaná technika, papír, 2010, 56 x 49,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá 10, rám, č. 25/50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Havlata

    (1885-1957)

    Lázně Bělohrad (dříve)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:06

    olej, lepenka, 1937, 73,5 x 100 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jiří Kamenický

    (1910-1981)

    Žně

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:00

    olej, plátno, 65 x 81 cm, sign. PD A. Lískovec, rám, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luděk Pešek

    Kostel sv. Jakuba

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:45

    olej, plátno, 77 x 57 cm, sign. PD Pešek, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Procházka

    Praha v zimě

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:37

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD Jaro Procházka, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Ferdinand Tásler

    (1919-1996)

    Zimni krajina

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:17

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Tásler, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:12

    olej, překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD Karel Kupka, rám, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID7**9 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Žně

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:10

    olej, plátno, 1931, 80 x 97 cm, sign. PD V. Stein, rám, mlaba místy sedřená

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Hospodářský vývoj

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:08

    olej, překližka překližka, 54,5 x 85,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, popraskáno, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Vlček

    Na pláži

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:48

    lept, 31 x 41,5 cm, sign. PD Petr Vlček, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Nový

    (1885-?)

    Hong-Kong

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:37

    akvarel, papír, 47 x 64 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Moravec

    (1903)

    U rybníčka v Třemblatech

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:15

    olej, plátno, 1942, 90 x 62 cm, sign. LD Ota Moravec 42, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kopka

    (1905-?)

    Bouzov

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44

    intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Pašek

    (1891-1960)

    Duby

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:51

    olej, plátno, 1926, 53 x 62 cm, sign. LD Jan Pašek 26, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Holeček

    Hradčany

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 16:13

    olej, lepenka, 49 x 70 cm, sign. PD Holeček, rám, rozpadlý rám

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Děvče se džbánem

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33

    olej, překližka, 59 x 36 cm, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Váza

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:57

    kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Rektor

    (1877-1953)

    Novoměstská ulice

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51

    olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám, žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Orlické hory

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44

    olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Krajina

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:29

    olej, plátno, 47,5 x 65 cm, sign. LD L. Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kompozice

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:15

    litografie, 49 x 31,5 cm, sign. PD, rám, č. 1/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook