• Marina Richter

    (1962)

    Portrét ve vlámském klobouku

    Položka č.: 281398

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03

    litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Dvě cvičitelky

    Položka č.: 281286

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:11

    akvarel, tuš, papír, 1977, 48 x 62 cm, sign. LD Načeradský 77, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marina Richter

    (1962)

    My oni (Souboj)

    Položka č.: 281397

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02

    litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Gavlas

    (1953)

    Úsvit

    Položka č.: 281438

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43

    akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Burget

    (1970)

    Roma

    Položka č.: 281311

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36

    akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Krásná země

    Položka č.: 281374

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:39

    tuš, akvarel, papír, 42 x 59 cm, sign. PD Renčín, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Načeradský

    (1939-2014)

    Za městem

    Položka č.: 281285

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:10

    akvarel, tuš, papír, 1979, 57, 5 x 40 cm, sign. LD Načeradský 79, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1116

    Položka č.: 281290

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:15

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD monogr. G1116, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1016

    Položka č.: 281289

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:14

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD Grimmich 1016, Igor Grimmich absolvoval pražskou AVU v ateliéru malby u M. Rittsteina. Jeho tvorba má několik poloh, ale pravděpodobně nejznámější jsou jeho snové záznamy spících figur a městské výjevy. Grimmichovy malby se vyznačují užíváním perspektivních průhle…

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Kubín (Coubine)

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 281347

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (563 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:12

    litografie, 1949, 30 x 40 cm, sign. PD O Coubine, rám, soupis Siblík č. 121, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 13.500 CZK (563 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libor Jaroš

    (1960)

    Taneční škola pro pokročilé V.

    Položka č.: 281448

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:53

    akryl, plátno, 2012, 43,5 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Oldřich Jelínek

    (1930)

    Charleston

    Položka č.: 281338

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03

    barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 281387

    Vyvolávací cena: 12.800 CZK (534 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:52

    tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.800 CZK (534 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Novák

    Gustav Mahler

    Položka č.: 281425

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:30

    lept, 53 x 42 cm, sign. PD Michal Novák 1992/2016, E. A.

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Malý bor 2

    Položka č.: 281314

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:39

    asambláž, akryl na dřevěná desce, kovové prvky, 2011, 51 x 33,5 cm, sign. zezadu D11, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Chadima

    (1923)

    Zdechovice I.

    Položka č.: 281386

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:51

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 1955, 18,5 x 21 cm, sign. PD Chadima, pasparta, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Hrad Rabí

    Položka č.: 281360

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:25

    olej, lepenka nalepena na plátno, 1928, 78 x 108 cm, sign. PD A. Moravec 28, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michalem Zachařem, odřený rám, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarník…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Rybník

    Položka č.: 281359

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:24

    olej, plátno, 1939, 49 x 74,5 cm, sign. PD Soter Vonášek 39, rám

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marc Chagall

    (1887-1985)

    Prorok Daniel v jámě lvové

    Položka č.: 281379

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:44

    litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 142, str. 159

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Bez názvu

    Položka č.: 281388

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:53

    pastel, papír, 1978, 26,5 x 18,5 cm, sign. PD R. Hliněnský 78, rám, významný moravský malíř, jehož dílo je charakteristické vynalézavou, intimní poezií. Ve svém výrazu je blízký Boštíkovi, s nímž paralelně dospěl k lyrice projevující se však větším vztahem ke koloristickému pojednání malby, studium …

    Aktuální cena: 11.500 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hubatka

    (1960)

    Tance na přechodu

    Položka č.: 281439

    Vyvolávací cena: 11.300 CZK (471 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:44

    olej, plátno, 2011, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 11.300 CZK (471 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Švéda

    (1947)

    Zrcadlení

    Položka č.: 263115

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2024 15:22

    tempera, běloba, papír, 1984, 66 x 44 cm, sign. PD T. Švéda, rám, Antikvariát Ostrovní, studium SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. A. Fišárka na AVU, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    Položka č.: 275968

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Studie pivoněk

    Položka č.: 281481

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:26

    olej, plátno, 49 x 67 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sergej Alexejevič Grigorjev

    (1910-1988)

    Jižně od Kyjeva

    Položka č.: 281475

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:20

    olej, karton, 1986, 40 x 50 cm, sign. PD azbukou S A Grigorjev 86, rám, ukrajinský malíř Serhii Hryhoriev (Sergey Alekseyevich Grigoryev) studoval u V. A. Favorského v Moskvě, absolvoval v roce 1932 akademii v Kyjevě, kde byl žákem F. Krasytského a F. Kryčevského. Poté zde a v Charkově působil také …

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Bím

    (1946)

    Reklama v krajině

    Položka č.: 281276

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:01

    litografie, 1992, 65,5 x 49,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, č. 55/140, při pravém okraji v jednom místě napatrně natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Renčín

    (1941-2017)

    Naše ekologie

    Položka č.: 281373

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:38

    tuš, akvarel, papír, 42 x 29,5 cm, sign. PU Renčín, mírně ušpiněno, člen skupiny Polyegran

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Veno Veselý

    (1879-1953)

    Mlýn u potoka

    Položka č.: 281358

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23

    olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien

    Položka č.: 257925

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 14:48

    12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Demel

    (1942)

    Kolotoč II

    Položka č.: 281396

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (409 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:01

    litografie, 2008, 66 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, č. 69/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.800 CZK (409 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook