• Tognotti

    U vody

    Položka č.: 281798

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03

    olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • August Oskar Nestler

    (1852-1932)

    Kytice růží ve váze

    Položka č.: 281799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:18

    olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Stavení u lesa

    Položka č.: 281800

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28

    tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Minařík?

    Chalupa u potoka

    Položka č.: 281801

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24

    olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 281802

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40

    olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)