Tognotti
U vody
Položka č.: 281798Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03
olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
August Oskar Nestler
(1852-1932)
Kytice růží ve váze
Položka č.: 281799Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 22. 04. 2024 18:18
olej, karton, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Aug. Osk. Nestler, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Stavení u lesa
Položka č.: 281800Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28
tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Minařík?
Chalupa u potoka
Položka č.: 281801Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24
olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Krajina s řekou
Položka č.: 281802Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)