• Kahoun

    Stavení

    Položka č.: 281794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15

    olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Hrad

    Položka č.: 281795

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. J. Černý

    Řeka

    Položka č.: 281796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:01

    akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tognotti

    U vody

    Položka č.: 281798

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:03

    olej, dřevo, 22 x 31,8 cm, sign. LD Tognotti, rám, Zašpiněné, oprýskaná a rozpitá barva, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stavení u lesa

    Položka č.: 281800

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28

    tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Minařík?

    Chalupa u potoka

    Položka č.: 281801

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24

    olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s řekou

    Položka č.: 281802

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40

    olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Schindler?

    Krajina

    Položka č.: 281803

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:56

    tempera, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dívčí akt

    Položka č.: 281805

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:20

    litografie, 19 x 13,5 cm, sign. PD C. Stehlík, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Pavel Major

    (1943)

    Hommage á V + W

    Položka č.: 281806

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:09

    lept, 2002, 14,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Major 2002, rám, č. 98/200, nahoře značeno slepotiskovým razítkem Hommage á V + W a dole Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karták

    Vesnice

    Položka č.: 281807

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:17

    olej, karton, 1932, 45,5 x 53 cm, sign. PD Karták 32, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Orlík

    (1920-1995)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 281808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:12

    olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    V rákosí

    Položka č.: 281809

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38

    olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Krejčí

    (1896-1957)

    Krajina

    Položka č.: 281812

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:20

    olej, karton, 1940, 35 x 43 cm, sign. PD F. Krejčí 40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Nábřeží bukinistů v Paříži

    Položka č.: 281813

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:10

    litografie, 1927, 26,8 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Smíchovský přístav

    Položka č.: 281814

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:57

    litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 281815

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Daniela Havlíčková

    (1946-1999)

    Letící sny

    Položka č.: 281816

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:56

    kombinovaná grafická technika, papír, 1987, 49,5 x 32 cm, sign. DU DHavlíčková, rám, č. 62/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Peca

    (1952)

    Fontána

    Položka č.: 281817

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:16

    litografie, 2000, 38,5 x 57 cm, sign. DU Jiří Peca 2000, rám, č. 42/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Maskovaný keřík

    Položka č.: 281819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:13

    tuš, papír, 30,4 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Tkadlena

    Položka č.: 281820

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:01

    tužka, papír, 34 x 24 cm, sign. PD A. Čermáková, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Krejčík

    Lidé u hradeb

    Položka č.: 281821

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:03

    tuš, papír, 1939, 24,5 x 16,3 cm, sign. LD Krejčík, monog. LD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roy Lichtenstein (d´Apres)

    Lincoln Center

    Položka č.: 281822

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:07

    tisk, 41,7 x 26,5 cm, značeno PD Roy Lichtenstein, 69/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pane továrníku..

    Položka č.: 281823

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:07

    tužka, papír, 13,5 x 25 cm, dole text: pan přednosta: Pane továrníku, já sem tu jakživ neviděl vytáhnout rybu z vody…, potrhaný papír na levé straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zapadlo

    Předjaří

    Položka č.: 281824

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 19:07

    olej, sololit, 15,5 x 20 cm, sign. PD Zapadlo, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Ježek

    Krajina

    Položka č.: 281825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:14

    olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hrabák

    Stavení v lese

    Položka č.: 281826

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:07

    olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní krajina

    Položka č.: 281827

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:35

    akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Přehrada

    Položka č.: 281828

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:33

    olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Potok

    Položka č.: 281829

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:34

    olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • St. Fischer

    Altán

    Položka č.: 281830

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:05

    olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Luční krajina

    Položka č.: 281831

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:32

    tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jar. Pittl

    Dům u potoka

    Položka č.: 281832

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:52

    olej, sololit, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD Jar. Pittl 59, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Sedlář

    (1900-?)

    Krajina s potokem

    Položka č.: 281833

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:55

    olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sobotka

    Údolí řeky

    Položka č.: 281834

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:57

    olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Luční krajina

    Položka č.: 281835

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:42

    olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U řeky

    Položka č.: 281836

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:43

    olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji lesa

    Položka č.: 281837

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31

    olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zřícenina

    Položka č.: 281838

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:41

    olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daněk

    Mýtina

    Položka č.: 281839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:02

    olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní cesta

    Položka č.: 281840

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27

    olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Linhart

    Krajina

    Položka č.: 281841

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:23

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD O. Linhart, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Petrovský

    Krajina

    Položka č.: 281842

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:46

    olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Břízy

    Položka č.: 281843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:37

    olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook