-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 253982Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:04
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 253985Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:06
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Kosatec
Položka č.: 253989Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:08
litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 253992Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:10
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Okřídlené jablko
Položka č.: 253996Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:12
litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Sněženky ve váze
Položka č.: 254555Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:14
suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Růže
Položka č.: 254557Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:16
litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Orchidej
Položka č.: 254559Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:18
litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Květ a jablko
Položka č.: 254561Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:20
litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Holý
(1897-1974)
Lidé v dešti
Položka č.: 254758Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00
uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Steinberger - Kovařovic
(1886-?)
Jaro
Položka č.: 254780Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:58
tempera, běloba, karton, 1932, 43 x 50 cm, sign. LD Jar. Steinberger - Kovařovic, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u profesora Ferdinanda Engelmüllera
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
S. Malý
Na Bílé Hoře
Položka č.: 255185Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02
akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Návrh erbu
Položka č.: 255250Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04
akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Strnadel
(1910-1975)
Žena v kroji
Položka č.: 255327Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06
kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Třeboň
Položka č.: 255415Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Reinerová
(1946)
Ještěd
Položka č.: 255416Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ingrid Glaserová
(1955)
Antická báje
Položka č.: 255554Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44
lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Kopp
(1940)
Palermo - rybí trh
Položka č.: 257030Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lenka Dvořáková
(1954)
Mouchy
Položka č.: 257055Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51
litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumila Letochová
Zatmění slunce
Položka č.: 257056Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06
litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Straková
Figurky
Položka č.: 257057Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21
litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Patrícia Ficková
Z kukuričného pola
Položka č.: 257058Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52
litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258201Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01
litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Kytice
Položka č.: 258202Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00
litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina u Mnichovic
Položka č.: 258203Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:59
litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Krajina
Položka č.: 259219Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18
olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
Položka č.: 259921Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štědrý
Kytice ve džbánku
Položka č.: 260166Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46
olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Studie stromu
Položka č.: 260167Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48
olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Stuchlík
(1941)
Stvůra
Položka č.: 260214Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Procházka
(1931)
Střechy
Položka č.: 260216Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Krajina
Položka č.: 261743Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:54
litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
Položka č.: 262130Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
Položka č.: 262131Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Kentaur ve Valdštejnské zahradě
Položka č.: 262216Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50
lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Komárek
(1928-2002)
Tři čepice
Položka č.: 262312Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:26
dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Viadukt
Položka č.: 262685Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28
dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Zkroucený strom
Položka č.: 262686Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30
dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hrubý
Na parapetu
Položka č.: 262687Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32
dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Rolčík
(1922-1989)
Masopust
Položka č.: 263238Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:52
dřevoryt, 1956, 20,5 x 19 cm, sign. PD Rolčík 56, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladislav Röhling
(1878-1949)
Kostel
Položka č.: 263490Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:34
lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Danihelka
U sádku
Položka č.: 263698Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:36
tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Vít Blažek
Zátiší s citrony
Položka č.: 263700Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:38
olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kateřina Bártová
Les v zimě
Položka č.: 263705Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:40
tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 320 CZK (14 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Puchnarová
(1938)
R. Tagore - Gitandjali II.
Položka č.: 264013Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18
litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
Položka č.: 264015Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:42
litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pat Gangnon
Klauni
Položka č.: 264244Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:44
2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Kožíšek
(1972)
Portrét s brýlemi
Položka č.: 264364Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46
serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Strom
Položka č.: 264692Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48
olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO