• Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 253982

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:04

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 253985

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:06

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Kosatec

    Položka č.: 253989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:08

    litografie, 1985, 11,1 x 8,2 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 253992

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:10

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 8/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Okřídlené jablko

    Položka č.: 253996

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:12

    litografie, 11,2 x 8,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Sněženky ve váze

    Položka č.: 254555

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:14

    suchá jehla, 1982, 16,1 x 12,3 cm, sign. PD Zdeňka Burgetová 82, č. 2/25, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Růže

    Položka č.: 254557

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:16

    litografie, 1986, 18,3 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 86, č. 6/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Orchidej

    Položka č.: 254559

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:18

    litografie, 1980, 12 x 8,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 80, č. 8/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeňka Burgetová

    (1934)

    Květ a jablko

    Položka č.: 254561

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:20

    litografie, 1985, 11,7 x 8,7 cm, sign. PD Z. Burgetová 85, č. 7/150, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 254758

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00

    uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Steinberger - Kovařovic

    (1886-?)

    Jaro

    Položka č.: 254780

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:58

    tempera, běloba, karton, 1932, 43 x 50 cm, sign. LD Jar. Steinberger - Kovařovic, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u profesora Ferdinanda Engelmüllera

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 255185

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02

    akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 255327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06

    kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Třeboň

    Položka č.: 255415

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:10

    litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Ještěd

    Položka č.: 255416

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:12

    litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ingrid Glaserová

    (1955)

    Antická báje

    Položka č.: 255554

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:44

    lept, 1988, 64,3 x 49 cm, sign. PD Glaserová 88, rám, č. 8/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Jágra na VŠUP v Praze, studium na Rietveld Academy v Amsterodamu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Kopp

    (1940)

    Palermo - rybí trh

    Položka č.: 257030

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:14

    fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Dvořáková

    (1954)

    Mouchy

    Položka č.: 257055

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51

    litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumila Letochová

    Zatmění slunce

    Položka č.: 257056

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06

    litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petra Straková

    Figurky

    Položka č.: 257057

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21

    litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:52

    litografie, 1999, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ficková 99, 43983, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 258201

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:01

    litografie, 46 x 35 cm, sign. PD M. Kazdová, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 258202

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:00

    litografie, 46,2 x 34,7 cm, sign. PD M. Kazdová, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina u Mnichovic

    Položka č.: 258203

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:59

    litografie, 1965, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD M. Kazdová 1965, autorský tisk, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina

    Položka č.: 259219

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18

    olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Muzikanti

    Položka č.: 259921

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:16

    suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štědrý

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 260166

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46

    olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Studie stromu

    Položka č.: 260167

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:48

    olej, karton, 15,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Stuchlík

    (1941)

    Stvůra

    Položka č.: 260214

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:18

    lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Procházka

    (1931)

    Střechy

    Položka č.: 260216

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:20

    dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Krajina

    Položka č.: 261743

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:54

    litografie, 1971, 48 x 61,5 cm, sign. PD J. Grus, rám, 39/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Frauknecht

    (1925-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 262130

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:22

    suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Obličeje

    Položka č.: 262131

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:24

    serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Kentaur ve Valdštejnské zahradě

    Položka č.: 262216

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:50

    lept, 11,5 x 7,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, pasparta, č. 125/250, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Tři čepice

    Položka č.: 262312

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:26

    dřevoryt, 18,2 x 38,5 cm, levý dolní roh papíru přeložen - zasahuje do kousku grafiky, pravý horní a dolní roh lehce pokrčen (mimo grafiku), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrubý

    Viadukt

    Položka č.: 262685

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:28

    dřevoryt, 1927, 14,4 x 9,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1927, rám, PD v desce HR27, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrubý

    Zkroucený strom

    Položka č.: 262686

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:30

    dřevoryt, 8 x 4,8 cm, sign. PD J. Hrubý, rám, LD v desce Hrubý, zašlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrubý

    Na parapetu

    Položka č.: 262687

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32

    dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Masopust

    Položka č.: 263238

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:52

    dřevoryt, 1956, 20,5 x 19 cm, sign. PD Rolčík 56, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Kostel

    Položka č.: 263490

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:34

    lept, 17,3 x 13,5 cm, sign. PD V. Röhling , rám, značeno LD V. Röhling, pod signaturou tištěny iniciály VR, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Danihelka

    U sádku

    Položka č.: 263698

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:36

    tuš, papír, 1961, 25,5 x 36 cm, sign. PD F.V. Danihelka 1961, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Vít Blažek

    Zátiší s citrony

    Položka č.: 263700

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:38

    olej, karton, 29 x 29 cm, sign. LD Frant Vít Blažek, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem a razítkem ČFVU, malba krakelována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kateřina Bártová

    Les v zimě

    Položka č.: 263705

    Vyvolávací cena: 320 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:40

    tempera, běloba, tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bártová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 320 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Truksová

    (1947)

    Strach

    Položka č.: 263707

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:35

    litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Puchnarová

    (1938)

    R. Tagore - Gitandjali II.

    Položka č.: 264013

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:18

    litografie, 1986, 43 x 28 cm, sign. PD Puchnarová 86, rám, č. 50/200, Výtvarný doprovod k básním Rabíndranátha Thákura. Úvodní slovo autorky Dany Puchnarové: Chtěla bych představit veřejnosti zcela neznámý cyklus barevných grafických listů, obrazů a akvarelů, který jsem vytvářela za těžkých dob v 8…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Groteska

    Položka č.: 264015

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:42

    litografie, 1992, 50 x 33,5 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 49/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pat Gangnon

    Klauni

    Položka č.: 264244

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:44

    2 x tuš, papír, 10 x 8,6 a 8 x 8 cm, pasparta, dole pod kresbou věnování: To jitka forejtová with love from Pat Gangnon 1985 a na druhé kresbě dole text: With fond memories of our visit in Prague Pat gangnon 85, 1965-66, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Kožíšek

    (1972)

    Portrét s brýlemi

    Položka č.: 264364

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:46

    serigrafie, 2005, 44,7 x 30,3 cm, sign. PD Kožíšek 05, a.t., poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Strom

    Položka č.: 264692

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:48

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook