• Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    Položka č.: 244319

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:02

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Pavel Roučka

    Postavy

    Položka č.: 244327

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:04

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 244351

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:06

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Nahá dívka

    Položka č.: 245187

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:08

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 245188

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:10

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Rastislav Michal

    Odpočívající

    Položka č.: 245198

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:12

    tuš, papír, 26 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

  • Rastislav Michal

    Sedící dívka s džbánem

    Položka č.: 245199

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:14

    tuš, papír, 35,3 x 25 cm, nalepeno v papírové paspartě , antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

  • Ludwig von Hofmann

    (1861-1945)

    Soumrak (Dämmerung)

    Položka č.: 245200

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:16

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Émile Bernard

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    Položka č.: 245201

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:18

  • Josef Václac Schwart

    (1908-1988)

    Dívka s loutnou

    Položka č.: 245202

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (97 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:20

    sádra, v. 35,3 cm, PD vyryto J.V. Schwarz, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.700 CZK (97 €)

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tanečnice

    Položka č.: 245203

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:22

    uhel, akvarel, papír, 53 x 35 cm, sign. PD Štika, rám, zažoutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Položka č.: 245204

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:24

    uhel, akvarel, papír, 23,8 x 20,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Sedící dívka

    Položka č.: 245205

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:26

    kombinovaná technika, papír, 47,8 x 39,5 cm, sign. PD Hejna, papír LD cca 0,5 cm natržen , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (40 €)

  • Václav Haise

    (1903-1990)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 245206

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:28

    pastel, papír, 65 x 40 cm, sign. PD V. Haise, nalepeno na kartonu, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Ex libris Rosťa Dostál

    Položka č.: 245219

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:32

    lept, 1943, 9,3 x 4,8 cm, značeno v desce Vondrouš, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J. Arran

    Anděl

    Položka č.: 245220

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:34

    linoryt, 1983, 11 x 5,5 cm, sign DU J. Arran, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    Položka č.: 245229

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:36

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Kvetoucí akt

    Položka č.: 245239

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:38

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Položka č.: 245240

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:40

    lept, 22,6 x 6,6 cm, sign. DU Jar. Krcal , č. 4/15, papír na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Figurální motiv

    Položka č.: 245241

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:42

    litografie, 1967, 22 x 36,5 cm, sign. PD V. Volášek 67, č. 35/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Milan Erazim

    V předklonu

    Položka č.: 245243

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:44

    litografie, 1984, 19 x 13,3 cm, sign. PD M. Erazim 84, M/C, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Ve svitu luny

    Položka č.: 245244

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:46

    kombinovaná technika, 1988, 20 x 14 cm, sign. PD Sokol 88, č. 51/63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Ženský akt pod stromem

    Položka č.: 245246

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:48

    lept, 1944, 12,5 x 9 cm, sign. PH B. J. Urban, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafického list připsáno napsáno: "Srděčně B. S. Urban V Praze 16. října 1944", antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estet…

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Skicy těl

    Položka č.: 245247

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:50

    tuš, papír, 22 x 29,7 cm, skicy jsou na obou stranách papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • A. Václav Mašek

    (1893-1973)

    Tančící figury

    Položka č.: 245248

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:52

    akvarel, papír, 26 x 53 cm, zašlý papír, na levém okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Otto Neudert

    (1906-1975)

    Akt zezadu

    Položka č.: 245249

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:54

    lept, 1927, 15,5 x 19 cm, sign. PD O. Neudert, rám, na papíře drobné skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák porf. A. Brömseho a F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s korály a Akt na židli

    Položka č.: 245250

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:56

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • René Klapač

    (1905-1980)

    Koupající se

    Položka č.: 245251

    Vyvolávací cena: 750 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 19:58

    litografie, 28,5 x 19,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 750 CZK (27 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    Položka č.: 245252

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:00

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    Položka č.: 245261

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 20:02

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)