Internetová aukce
V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.
-
Neurčený autor
Krajina
Položka č.: 281788Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30
olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Na kraji lesa
Položka č.: 281837Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31
olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luční krajina
Položka č.: 281831Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:32
tempera, karton, 20,5 x 26 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Přehrada
Položka č.: 281828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:33
olej, plátno, 48 x 48 cm, sign. PD, rám, uvolněný rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Potok
Položka č.: 281829Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:34
olej, plátno, 53 x 59 cm, sign. PD GŽ, rám , Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Lesní krajina
Položka č.: 281827Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:35
akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Luh
Položka č.: 281844Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:36
akvarel, tuš, karton, 34 x 49 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Břízy
Položka č.: 281843Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:37
olej, sololit, 27,5 x 33,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
V rákosí
Položka č.: 281809Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:38
olej, plátno, 1984, 50 x 61 cm, sign. DU TRK 84, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina
Položka č.: 281786Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:39
olej, karton, 13 x 17 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Krajina s řekou
Položka č.: 281802Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:40
olej, plátno, 69 x 58,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Zřícenina
Položka č.: 281838Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:41
olej, plátno, 80,5 x 53 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Luční krajina
Položka č.: 281835Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:42
olej, plátno, 34,5 x 49,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
U řeky
Položka č.: 281836Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:43
olej, plátno, 35,5 x 53,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Novák
(1915-2006)
Krajina
Položka č.: 200303Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:44
olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. PD K. Novák, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloslav Pecháček
(1923-1991)
Z jižních Čech
Položka č.: 281778Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:45
akvarel, papír, 28 x 38,5 cm, sign. PD Pecháček, rám, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. Petrovský
Krajina
Položka č.: 281842Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:46
olej, plátno, 49 x 64 cm, sign. PD R. Petrovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina
Položka č.: 279471Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:47
akvarel, tuš, papír, 43,5 x 61,5 cm, sign. DU Pitrmann, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina III.
Položka č.: 274497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:48
voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 29. 8. 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina II.
Položka č.: 274496Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:49
voskový pastel, papír, 1970, 29 x 40 cm, sign. LD Pitrmann 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina I.
Položka č.: 274495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:50
voskový pastel, papír, 1969, 29 x 40 cm, sign. PD Pitrmann 6. 8. 1969, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Ve vsi
Položka č.: 274494Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:51
pastel, křída, papír, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jar. Pittl
Dům u potoka
Položka č.: 281832Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:52
olej, sololit, 1959, 42,5 x 60,5 cm, sign. PD Jar. Pittl 59, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Egon J. Rosbroy
(1905-1974)
Krajina
Položka č.: 277860Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:53
olej, karton, 60 x 49,5 cm, sign. LD, rám, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Sádovský
(1909-1992)
Krajina
Položka č.: 279830Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:54
olej, karton, 15 x 19 cm, sign. LD F. Sádovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Stanislav Sedlář
(1900-?)
Krajina s potokem
Položka č.: 281833Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:55
olej, plátno, 54 x 46 cm, sign. PD St. Sedlář, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu
-
Schindler?
Krajina
Položka č.: 281803Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:56
tempera, papír, 28,5 x 40 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Sobotka
Údolí řeky
Položka č.: 281834Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:57
olej, plátno, 19,5 x 25,8 cm, sign. LD Sobotka, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Steinberger - Kovařovic
(1886-?)
Jaro
Položka č.: 254780Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:58
tempera, běloba, karton, 1932, 43 x 50 cm, sign. LD Jar. Steinberger - Kovařovic, rám, Antikvariát Dlážděná, studium u profesora Ferdinanda Engelmüllera
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. Svatek
Tetřev
Položka č.: 281790Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:59
olej, karton, 40 x 47 cm, sign. PD Svatek K., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO