Jaroslav Štika

(1906-1940)

bratr grafika Karla Štiky, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Klečící akt

    Položka č.: 265967

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:16

    tužka, papír, 37 x 26 cm, monogr. PD JŠ, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Sedící akt v šátku

    Položka č.: 265968

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:18

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Sedící akt

    Položka č.: 265969

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 15:20

    tužka, papír, 44 x 31 cm, monogr. PD JŠ, rám, drobné skvrny na papíře, místy poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Žena v kroji

    Položka č.: 281477

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:22

    akvarel, běloba, uhel, papír, 43 x 26 cm, sign. PD, rám, na papíře jsou místy skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)