Václav Stein
(1917-1944)Působil v Praze, převážně maloval olejomalby krajin a žánrové scény z venkovského života. Židovský malíř, zemřel v koncentračním táboře
Václav Stein
(1917-1944)
Večerní krajina
Položka č.: 277433Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 14:36
olej, karton, 35 x 45 cm, sign. PD VStein, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)