František Zikmund
(1893-1955)Maloval jihočeskou krajinu, českou vesnici a květinová i produktová zátiší. V posledním období se zabýval portréty (představitelé vědy) a vracel se k figurální malbě.
František Zikmund
(1893-1955)
Položka č.: 281482Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:27
olej, plátno, 71,5 x 55 cm, sign. LD F. Zikmund, rám, žák prof. E. Dítěte a K. V. Maška na VŠUP v Praze, poté prof. M. Pirnera na AVU tamtéž
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)