Bohunka Waageová

  • Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 262059

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:53

    litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)