Ulice
Položka č.: 281480Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25
olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Václav Havel
Položka č.: 281757Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)