Ulice

    Položka č.: 281480

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:25

    olej, plátno, 60 x 45 cm, klínový rám, na několika místech v horní části odpadlá barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Václav Havel

    Položka č.: 281757

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)