Jaroslav Vojna

(1909-1974)

  • Jaroslav Vojna

    (1909-1974)

    Hrátky s čertem

    Položka č.: 280075

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 10. 04. 2024 16:30

    akvarel, tuš, papír, 1941, 15 x 17 cm, sign. PD JVojna 41, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)