• Holík

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 279038

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20

    akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)