Holík
Krajina s rybníkem
Položka č.: 279038Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:20
akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)