Zuzana Oberthorová
Basista
Položka č.: 280403Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:40
litografie, 2006, 33,5 x 25,5 cm, sign. DU Z. Oberthorová 06, 25/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)