Oldřich Jelínek

  • Oldřich Jelínek

    Charleston

    Položka č.: 281338

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03

    barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)