Doležalová

  • Doležalová

    Položka č.: 231479

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 05. 2024 18:05

    akvarel, papír, 1999, 21 x 29,5 cm, sign. PD Doležalová 99, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)