Viktor Pešek

(1900-1986)

  • Viktor Pešek

    (1900-1986)

    Zelená hora

    Položka č.: 274180

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14

    olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)