Viktor Pešek
(1900-1986)
Zelená hora
Položka č.: 274180Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:14
olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)