Štědrý
Kytice ve džbánku
Položka č.: 260166Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 05. 2024 14:46
olej, karton, 1982, 22 x 18 cm, sign. PD Štědrý 82, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)