Šindelek
Přímořská vila
Položka č.: 264950Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:52
akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Šindelek
Eforie Sud
Položka č.: 267049Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:18
akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 180 CZK (8 €)
Šindelek
Kanoe na mořském břehu
Položka č.: 267050Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:20
tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)