Šindelek

  • Šindelek

    Přímořská vila

    Položka č.: 264950

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:52

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Šindelek

    Eforie Sud

    Položka č.: 267049

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:18

    akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Šindelek

    Kanoe na mořském břehu

    Položka č.: 267050

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:20

    tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)