Ludmila Mazancová

  • Ludmila Mazancová

    Chrpy ve váze

    Položka č.: 277131

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:54

    olej, sololit, 29,9 x 24,9 cm, sign. LD Mazancová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Ludmila Mazancová

    Květiny ve váze

    Položka č.: 277132

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 20:56

    olej, překližka, 2004, 28,4 x 21 cm, sign. LD Mazancová 2004, rám, malba vypadává z rámu, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)