Jiří Müller

(1934-2014)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Motýl / Vesnice

    Položka č.: 268049

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:40

    tuš, pastel, papír, 1970, 20,2 x 15,5 cm, sign. DU Jiří Müller 1970, DU p. M. Novákové, na jedné straně papíru motýl, z druhé strany kresba vesnice, papír zašlý a zažloutlý, v rozích stopy po hnědé papírové pásce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Svíčka

    Položka č.: 268050

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2024 19:42

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)