J. Krupka

  • J. Krupka

    Jihlava

    Položka č.: 269981

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12

    akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)