Zbyněk Kučera

  • Zbyněk Kučera

    Zátočina

    Položka č.: 188720

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:34

    litografie, 1988, 31,5 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1988, X/60, při dolním okraji uprostřed mimo tisk mírně natržený papír, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)