Rudolf Václavík

(1898-?)

studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Položka č.: 281260

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:36

    akvarel, papír, 42 x 56 cm, sign. PD Václavík, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)