Zuzana Oberthorová - Popelková

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    Položka č.: 281162

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:04

    litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)