Zuzana Oberthorová - Popelková
Motýl
Položka č.: 281162Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 28. 03. 2024 19:04
litografie, 1974, 10,8 x 16,7 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, Ex Libris M. Popelka, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)