Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Lidé v dešti

    Položka č.: 254758

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:00

    uhel, papír, 1965, 32,5 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 65, rám, vzadu připsáno věnování, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • S. Malý

    Na Bílé Hoře

    Položka č.: 255185

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:02

    akvatinta, 9 x 17,5 cm, sign. PD SMalý, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Návrh erbu

    Položka č.: 255250

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:04

    akvarel, tuš, papír, 28,5 x 16 cm, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Strnadel

    (1910-1975)

    Žena v kroji

    Položka č.: 255327

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:06

    kolorovaná litografie, 1940, 23 x 15 cm, sign. LD AStrnadel 1940, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Bendy na UMPRUM v Praze a M. Švabinského na AVU, člen UB a SVU Aleš

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Váza s kyticí na stole

    Položka č.: 267758

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:08

    olej, plátno, 1930, 46 x 61 cm, sign. PD A. Moravec 30, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martinek

    Statek v zimě

    Položka č.: 269980

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10

    olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Krupka

    Jihlava

    Položka č.: 269981

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:12

    akvarel, papír, 1947, 28 x 18 cm, sign. PD JKrupka, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Orchidej

    Položka č.: 273770

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:14

    olej, plátno, 61 x 91,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Děvčátko v kroji

    Položka č.: 273777

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:16

    olej, karton, 25,5 x 12,5 cm, sign. PD Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Tulipány

    Položka č.: 273800

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:18

    tempera, papír, 82,5 x 21 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Lilie

    Položka č.: 273801

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:20

    olej, karton, 39 x 39 cm, sign. LN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Kytice

    Položka č.: 273802

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:22

    olej, sololit, 45 x 65 cm, sign. PN J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    V parku

    Položka č.: 273803

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:24

    tempera, papír, 62 x 95 cm, sign. PD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mlynářka

    Položka č.: 275968

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:26

    olej, plátno, kolem roku 1900, 74 x 53 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 17 000 - 22 000 Kč CZK

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Sedící akt

    Položka č.: 277485

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:28

    dřevoryt, 1936, 36,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Chalabala

    (1946-1999)

    Zkusíme, co to udělá...

    Položka č.: 277486

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:30

    kombinovaná technika, kartom, 1992, 48 x 58 cm, sign. PD Chalabala 1992, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Natasha Floreánová

    (1947)

    Vize I.

    Položka č.: 277487

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:32

    kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Natasha Floreánová

    (1947)

    Vize II.

    Položka č.: 277488

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:34

    kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Natasha Floreánová

    (1947)

    Vize III.

    Položka č.: 277489

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:36

    kolagrafie, 2009, 50 x 43 cm, sign. PD Natasha Floreánová 2009, kliprám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle Riviére

    Položka č.: 277490

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:38

    reprodukce, papír, 1981, 50 x 36,5 cm, značeno v tisku PD JK 81, rám, Antikvariát Ostrovní, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Katarína Alexyová - Fígerová

    (1963)

    Ryby a rybky

    Položka č.: 277491

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:40

    kolorovaný lept, 2018, 15 x 20 cm, sign. PD Alexyová (K.) 2018, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Přadlena

    Položka č.: 277492

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:42

    tuš, tužka, papír, 23 x 18 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Pataki

    (1930)

    Milenci

    Položka č.: 277493

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:44

    tuš, akvarel, papír, 2005, 41 x 58 cm, sign. DU Pataki 2005, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Klára Pataki

    (1930)

    Sedící schoulená

    Položka č.: 277494

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:46

    tuš, papír, 51,5 x 36 cm, sign. LD Pataki, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ernst Oberhoff

    (1906-1980)

    Figura

    Položka č.: 277495

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:48

    olej, plátno, 1969, 20,5 x 18 cm, sign. LD E. Oberhoff, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Cvengrošová

    (1937)

    Sedící dívka

    Položka č.: 277496

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:50

    uhel, papír, 1980, 27 x 19,5 cm, monogr. LD Cv. 80, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:52

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Klouda

    (1929-2010)

    Sv. František

    Položka č.: 279207

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:54

    enkaustika, překližka, 65 x 52 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lucie Novotná

    (1972)

    Louky

    Položka č.: 279333

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:56

    suchá jehla, 2009, 18,5 x 30 cm, sign. PD Lucie Novotná 09, rám, č. 14/26, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Král

    (1883-1942)

    Česání ovoce

    Položka č.: 279756

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:58

    litografie, 1928, 47 x 35 cm, sign. PD Král 1928, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a Suchardy na VŠUP v Praze, poté V. Hynaise na AVU v Praze, představitel generace Osmy a Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 5 000 - 6 000 CZK

Instagram

Facebook