Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Skicy

    Položka č.: 217072

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:09

    3x tuš, papír, 1931, 30 x 23 cm, 1x monogramováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mužský profil

    Položka č.: 209409

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:10

    tužka, papír, 30,3 x 22,6 cm, sign. PD Gors, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Mercuriális perénnis

    Položka č.: 209380

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:11

    tuš, papír, 33 x 17,3 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Orlík

    (1920-1995)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 281808

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:12

    olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Maskovaný keřík

    Položka č.: 281819

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:13

    tuš, papír, 30,4 x 21 cm, sign. PD Jiří Pařík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 281815

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:14

    kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Studie

    Položka č.: 216931

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:15

    tužka, papír, 24,4 x 35,5 cm, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Šefelín

    Jak se střílelo dříve………

    Položka č.: 209406

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:16

    tuš, papír, 11,1 x 33,7 cm, sign. na zadní straně Šefelín Jos. Úvaly, zašpiněný papír zasahující do kresby, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Zdeněk Zálešák

    (1936)

    Odkaz

    Položka č.: 280204

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2024 18:17

    akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Augusta

    Borovice u potoku

    Položka č.: 279078

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:00

    tempera, olej, karton, kolem r. 1922, 45 x 24 cm, sign. PD Augusta, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. J. Černý

    Řeka

    Položka č.: 281796

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:01

    akvarel, deska, 1935, 37 x 49,5 cm, sign. LD V. J. Černý 1935, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Daněk

    Mýtina

    Položka č.: 281839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:02

    olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 279949

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:03

    olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krajina

    Položka č.: 281785

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:04

    olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • St. Fischer

    Altán

    Položka č.: 281830

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:05

    olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení u jezu

    Položka č.: 270106

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:06

    olej, plátno, 1944, 50 x 77 cm, sign. PD Ant. Homolka 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hrabák

    Stavení v lese

    Položka č.: 281826

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:07

    olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrádek

    (1904-1999)

    Údolí řeky

    Položka č.: 281791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:08

    tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na řece

    Položka č.: 277639

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:09

    olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Hrstka

    Ořech

    Položka č.: 281784

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:10

    olej, sololit, 2000, 21 x 15,5 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Hrstka

    Vrba

    Položka č.: 281783

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:11

    olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Hrstka

    Jeřáb

    Položka č.: 281782

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:12

    olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 217751

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13

    olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Ježek

    Krajina

    Položka č.: 281825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:14

    olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kahoun

    Stavení

    Položka č.: 281794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15

    olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kahoun

    Silnice

    Položka č.: 281793

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:16

    olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karták

    Vesnice

    Položka č.: 281807

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:17

    olej, karton, 1932, 45,5 x 53 cm, sign. PD Karták 32, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina

    Položka č.: 259219

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18

    olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Hrad

    Položka č.: 281795

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Krejčí

    (1896-1957)

    Krajina

    Položka č.: 281812

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:20

    olej, karton, 1940, 35 x 43 cm, sign. PD F. Krejčí 40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook